В Україні дітям з 14-ти років дозволять зміну статі?

В Україні діти зможуть поміняти стать без згоди батьків. Фото: focus.ua

У Раді зареєстрували законопроект, що дозволяє підліткам після досягнення ними 14-річного віку змінювати стать без згоди батьків.

У Верховній Раді зареєстрували законопроект № 2684 «Про внесення змін щодо реалізації прав підлітків в сфері охорони здоров'я», що дозволяє дітям з 14-ти років змінювати стать без згоди батьків. Відповідний законопроект був опублікований на сайті Верховної Ради.

Законопроект, ініціатором якого виступила депутат фракції «Слуга народу» Лада Булах, пропонує ввести в законодавство поняття «підліток» і надати повну автономію підліткам відносно їх батьків у рішеннях щодо отримання будь-якої медичної допомоги.

Зокрема, на думку нардепа, першу частину 32 статті Цивільного кодексу України потрібно доповнити новим пунктом 5, згідно якого підліток, після досягнення нею 14-річного віку, має право «самостійно укладати і виконувати угоди, пов'язані з наданням послуг з медичного обслуговування».

У свою чергу, як вважають експерти, це положення дозволить підліткам відмовлятися від лікування алкоголізму, наркоманії токсикоманії та інших небезпечних залежностей або хвороб, а також змінювати стать без згоди батьків.

В даний момент парламентський комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики відправив законопроект на доопрацювання.

Раніше СПЖ писала, що на думку протоієрея Геннадія Батенка, уроки статевого виховання в школах і дитячих садах руйнують чистоту дитячих душ і є програмою з розтління дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Опитування

Чи посилювати карантин в храмах у зв'язку з ростом хворих COVID-19?
так, ситуація ще гірша, ніж до Пасхи
3%
ні, статистика зростання захворюваності - маніпуляція
33%
на тлі відкриття пляжів і кінотеатрів карантин в храмах виглядає смішно
64%
Усього опитано: 36

Архів

Система Orphus