Скромність Бога або непомітне Різдво

06 Января 2022 23:26
0
Рождество Христово Рождество Христово

Бог народився непомітно для зовнішнього світу, світу людей.

Цього року в ці передріздвяні і вже різдвяні дні, читаючи і слухаючи священні тексти, які розповідають про народження Христа Спасителя, звернув увагу на наступну просту деталь - Бог народився непомітно для зовнішнього світу, світу людей. Людство, окрім декількох пастухів і самого Святого Сімейства, і не знало про це.

Це вже пізніше, майже через два роки після народження Спасителя, прийшли волхви зі Сходу і стали питати, де народжений Цар Іудейський, бо бачили зірку на Сході. Христос народився - зірка з’явилася - волхви побачили - пішли поклонитися. Це саме тоді дізнався про народження Спасителя і схвилювався весь Єрусалим.

Саме тому Ірод тоді й повелів вбити всіх дітей від 2 років і нижче по часу з’явлення зірки. Хоч в Євангелії ці події описуються одна за одною, але між ними пройшов час.

Таким чином, Бог явився в цей світ непомітно, тихо, скромно, смиренно.

Наш Непомітний, Скромний і Смиренний Бог …

Так само непомітно Бог і змінює цей світ - кожен день, в серці кожної віруючої людини.

І нам - людям слід міняти цей світ також непомітно, починаючи з власного серця, кожен день. В цьому й цінність кожного Божого дня. А коли приходить свято, коли приходить якийсь великий день, то він лише проявляє все те, що раніше робилося непомітно, але постійно.

А тому, всіх вас, браття і сестри, друзі, сердечно вітаючи з непомітним Різдвом нашого Бога - Господа Ісуса Христа, хочу побажати, щоб в серці і в житті кожного з нас спочатку непомітно, а потім все більш явно проявлявся образ нашого Скромного і Смиреного Бога Ісуса Христа!

Христос народи

вся!

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также