Владика Сергій - архіпастир не з книжок, а з реального життя

05 Декабря 2021 17:58
0
Митрополит Тернопольский и Кременецкий Сергий. Фото:  Facebook Николай Данилевич Митрополит Тернопольский и Кременецкий Сергий. Фото: Facebook Николай Данилевич

Митрополиту Тернопільському і Кременецькому Сергію сьогодні виповнилося 70 років

 

Вважаю, що це велике благословення Боже, що наша Церква має такого архієрея. Владика викладав в нас в Почаївській духовній семінарії пастирське богослов’я. Його лекції ми слухали в абсолютній тишині, боячись пропустити хоча б одне слово. Владика говорив тихо, але натхненно, лагідно твердо, і якось так, що всі його слова закарбовувалися в наших серцях. І ми ловили його слова. Владика - архіпастир не з книжок, а з реального монастирського і парафіяльного життя.

Ми з ним їздили по парафіях, (я співав у семінарському хорі), бачили реальне парафіяльне життя. Навчалися не лише по книгах, а з прикладу владики Сергія.

Вітаємо владику Сергія і бажаємо ще многих, благих і плодотворних літ достойного святительства, щоб владика своїм прикладом й надалі свідчив своїм служінням і своїм словом всім нам - і священнослужителям і мирянам, як потрібно служити й жити!

Дивлячись на служіння владики Сергія, стає краще зрозуміло, що мав на увазі святий апостол Павло, коли наставляв свого учня Тимофія:

«Образ буди верным

словом, житием, любовью, духом, верою, чистотою» (1Тим. 4,12).

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также