Мудрість Митрополита Володимира була рясно зрошена благодаттю Божою

Блаженнейший Митрополит Владимир (Сабодан) Фото: Православие

7 років тому Українська Православна Церква втратила свого Первосвятителя - Блаженнішого Митрополита Володимира.

Він звершував Предстоятельське служіння протягом 22 років. Митрополит Володимир увійде в церковну історію як архіпастир, якому вдалося, незважаючи на величезний спротив з боку різних сил, зберегти нашу Церкву у єдності зі Світовим Православ'ям та не дати Їй скотитися у розкол.

Сказати, що Блаженніший переживав за Церкву та віруючих - це нічого не сказати. Він жив Церквою та глибоко переймався проблемами простого люду. Його молитва завжди носила в собі прохання про збереження миру та любові - як в Церкві, так і в Україні. Він міг одним словом заспокоїти збурену душу, знав як досягти взаємопорозуміння між тими, хто мав різні погляди на життя та на тогочасні суспільно-політичні процеси, які відбувалися в країні. Мудрість Митрополита Володимира була рясно зрошена благодаттю Божою, саме тому кожне його слово було сповнене величезної внутрішньої сили.

Сьогодні, в день кончини приснопам’ятного Блаженнішого Владики, ми молимось за спокій його душі, але разом з тим сподіваємося, що і він молиться за нас в небесних оселях. Вічная пам'ять Блаженнішому Митрополиту Володимиру - доброму пастирю української землі!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Считаете ли вы, что суд над Порошенко отразится на религиозной ситуации?
да, это ослабит поддержку ПЦУ
20%
нет, Думенко уже наладил связи с Зеленским
56%
мне все равно
24%
Всего проголосовало: 508

Архив

Система Orphus