Що означає заборона УПЦ

25 Сентября 09:05
813
Верховная Рада Украины. Фото: ua.igotoworld.com Верховная Рада Украины. Фото: ua.igotoworld.com

Коли я читаю, що у Верховній Раді не вистачає голосів за заборону УПЦ, в моєму розумінні це означає, що здоровий глузд ще до кінця не втрачений.

Заборонити УПЦ - означає:

- заборонити значній кількості громадян України, які є вірянами УПЦ, належати до своєї Церкви, в якій вони хрестилися і вінчалися, в якій вони активно ведуть своє духовне життя, 

- закрити їхні храми,

- заборонити мене, і багатьох священників УПЦ 

- заборонити мого брата - захисника Маріуполя і Азовсталі, і десятки тисяч інших наших братів, синів, воїнів захисників - вірян УПЦ

- породити релігійну нетерпимість 

- грати на руку російській пропаганді

- загалом, вистрілити Україні самій в себе, адже всі ми - віряни УПЦ, є частиною України.

Яким чином це хочуть зробити так, щоб і заборонити і при цьому не порушити права на свободу віросповідання, я не знаю. В моєму розумінні, це так само як намагатися і сало з'їсти і піст не порушити.

Насправді, на мою думку, заборона УПЦ - це не про безпеку країни (чим ідеологи цієї ідеї хочуть виправдати свої наміри). Для одних це розправа (над іншими українцями), для інших це помста, реванш. Хтось просто ловить момент. А хтось просто затурканий пропагандою, тому й підтримує це ідейне самогубство. 

І разом з тим це закладка на майбутнє ще більших проблем для суспільства і держави. Вже дехто з інтелектуалів про це говорить, чи натякає.

Тому коли я читаю, що у Верховній Раді не вистачає голосів за заборону УПЦ, в моєму розумінні це означає, що здоровий глузд ще до кінця не втрачений.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также