Чи страшні для Церкви сьогоднішні відкрито злочинні дії проти УПЦ? Ні!

11 Августа 15:46
884
Молитва верных УПЦ у здания суда в Киеве. Фото: Татьяна Царук Молитва верных УПЦ у здания суда в Киеве. Фото: Татьяна Царук

В такі часи віра очищається, крепне, міцніє.

Це промовисте фото зроблене вчора, 10 серпня, під судом у Києві, де судді, якраз в той момент, приймали незаконні рішення забрати Лавру в УПЦ, вигнати монахів з їхнього дому.

Був період в історії УПЦ, коли після років безбожної влади й тотальної бездуховності, Церкві почали повертати все, що колись у неї було забране. Храми, монастирі, корпуси. Віруючи люди з руїн відбудовували святі місця, часто на місці храмів були клуби, часто взагалі смітники і запустіння...

Пройшло зовсім мало років, і наші святині засяяли у величній красі, монастирі наповнились насельниками, храми – вірянами, відновили роботу духовні училища, семінарії, створились організації у підтримку Церкви. Православʼя в Україні встало з колін, бо як інакше?! Україна жива завдяки православ'ю, це душа нашого богобоязного народу!

Чи страшні для Церкви сьогоднішні відкрито злочинні дії проти УПЦ? Ні. В такі часи віра очищається, крепне, міцніє. Є лише одна умова, в контексті цих подій, яка несе загрозу для Церкви. Це якщо люди стануть черствими, здадуться, вирвуть віру зі свого життя, як щось таке, що приносить суцільний негатив і проблеми.

І зараз я звертаюся до тебе, того, який втомився від несправедливості, можливо навіть почав впадати у відчай, опускати руки…

Я - православна, вірянка найбільшої християнської конфесії в Україні. Моя віра, віра на котрій побудована історія моєї держави, завжди піднімала з колін народ, завжди надихала на перемогу. І так буде сьогодні. Ці безумні часи пройдуть, все забране у Церкви - буде їй повернуте! Знай, що ми разом з тобою ще поїдемо відбудовувати Святогірську лавру, допомагатимемо іншим постраждалим громадам УПЦ. 

В наших монастирях знайдуть прихисток всі, люди, які шукають полегшення душі. Можливо, ми зможемо створити більше монастирів такого типу як в Банченах, щоб в нашій Україні взагалі не було сиріт, у всіх була сімʼя. 

Ми зможемо це і навіть більше, просто не падай духом, йди поруч: ти біля мене, я – біля тебе, а з нами поряд – мільйони таких же як ми - православних українців, вірян УПЦ!

https://t.me/tsaruk_upc

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также