Влада вчергове змістила медійний акцент використавши митрополита УПЦ

18 Июля 10:34
1137
Митрополит Павел в суде. Фото: Facebook Василь Начев Митрополит Павел в суде. Фото: Facebook Василь Начев

Невдалий саміт НАТО, тарифи, корупціонери, контрнаступ вже ніхто не обговорює. Навіть розтрата мільйонів бюджетних коштів міністрами швидко призабулася. Всі судять владику Павла.

Зелена депутатка Марченко бігає під парканом з пачкою доларів, якогось виродка ловлять на кордоні з одинадцятимісячною дитиною, яку він збирався продати на органи. Керівник Тернопільської облради напів вагітний, бо винен і невинен. Але то не рахується, бо знову банальна інформаційна маніпуляція вкотре спрацювала в нашому суспільстві і винним назвали митрополита Павла. Бо він московський піп!!!
Єпіфаній їздить на Ауді А8 за сто тисяч зелених - і жодне ЗМІ про це не напише, але владику Павла замерседесили на віки. Об’єктивності ради - Єпіфаній ауді також звучить.

Буквально вчора «митрополит» Зінкевич у Луцьку не похоронив воїна, бо не герой , загинув не в бою. У Нетішині «монах» пцу воїнів із Закарпаття назвав малоросами. Ніхто статті не побачив, а вона таки є…
За гріхи усіх псевдопатріотів має відбути митрополит УПЦ. Нам сказали, хто поганий, вказали пальцем, як ми можемо не повірити?! Є внутрішній ворог, туди направляємо всі свої сили, ресурси, крики і соплі.

А скільки хлопців сьогодні не повернуться з фронту до своїх родин, нажаль, багатьох вже не цікавить…суспільство приєдналося до судді Солом’янського районного суду міста Київ та судить владику Павла. Знову ковтає суспільство , аж душиться від задоволення …

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также