Про вибори і «проросійську церкву»

Выборы Фото: Cnews

Чому УПЦ це універсальність і широта

Спостерігаю, що різні віруючі активні миряни УПЦ балотуються від різних політичних партій на цих місцевих виборах. Не лише від ОПЗЖ чи від інших подібного спрямування політичних партій, але й від «Голосу», «ЄС». Тобто від партій, які на найвищому рівні очолюються людьми, які, м'яко кажучи, не з великою симпатією відносяться до УПЦ і ідеологія яких є відверто прозахідною.

Це мене і дивує і не дивує.

На мій погляд, це означає, що наша Церква, дійсно, є плоттю від плоті і кров'ю від крові українського народу у всій його різноманітності.

Попри спроби певних сил загнати УПЦ в проросійську нішу, реальне низове життя людей, які є реальними активними віруючими УПЦ, показує, що наші віруючі політично різні, але церковно єдині. Тобто, всі вони свідомо належать до УПЦ, але політично мають різні, аж до діаметрально протилежних, політичні симпатії.

Поки-що мені невідомі факти, щоб якісь активні миряни греко-католики чи ПЦУ балотувалися від просхідних партій. Там в них все однозначно. А в нас ні, насправді дуже широкий спектр. Це свідчить про певну глибинну універсальність і широту УПЦ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

К чему приведет приезд главы Фанара в Украину?
к усилению поддержки ПЦУ властями и новым гонениям на УПЦ
76%
к миру, консолидации в Церкви и преодолению раскола
2%
ничего не изменится
22%
Всего проголосовало: 766

Архив

Система Orphus