Хочу подякувати Богові просто за те, що ви є!

19 Мая 19:48
0
Почаевская лавра. Фото: скриншот видео YouTube-канала «Свято-Успенская Почаевская Лавра» Почаевская лавра. Фото: скриншот видео YouTube-канала «Свято-Успенская Почаевская Лавра»

Тисячі вірян зʼїхалися вшанувати преподобного Іова, ігумена Почаївського. Думаю, нам треба уважно пригадати віхи його благочестивого життєвого подвигу.

Був сьогодні у Почаєві. Як завжди, тисячі вірян зʼїхалися вшанувати преподобного Іова, ігумена Почаївського. Думаю, нам треба уважно пригадати віхи його благочестивого життєвого подвигу, вони нам усім обовʼязково знадобляться у сьогоднішніх реаліях церковного життя. Глибока віра, мужність і стійкість на її захисті, і наполегливість у власних зусиллях при Божій допомозі. Всі ці риси були притаманні преподобному Іову, але їх відблиск сьогодні також яскраво світився в очах наших чисельних вірян, які прибули на свято на Почаївську гору.

Але найбільше мене приємно вразило те, що серед паломників було чимало наших хмельничан та вірян з усієї єпархії. «Ми з Хмельницького, а ми зі Старокостянтинова» - з такими словами підходили до мене чоловіки, жінки та діти. А інші з людського натовпу вигукували: «Дивіться, це наш Хмельницький Владика».

І я хочу сьогодні подякувати за цю радість молитовного спілкування усій нашій Хмельницькій пастві. Подякувати за ваше неприховане благочестя, людську щирість і християнську любов, за стійкість у нашій прабатьківській вірі та відданість Церкві, за ваші посмішки і сльози. Подякувати Богові просто за те, що ви є!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также