Як УПЦ зберігає пам'ятники

21 Марта 17:34
0
Фото: Facebook.com Онуфрий Куц Фото: Facebook.com Онуфрий Куц

Отож, мають очі і не бачать. Так написано в Євангелії. Бо не хочуть бачити. Христос - Істина, хай просвітить усіх. Пізнати Царство Боже і правду Його.

Вітаю. Київ. Лавра. Дві реальності. І два паралельних світи. В одному завмерли злочини совку і ніби він там ще є. Таке враження з погляду на пам’ятку, яка «охороняється законом». Та паспорту об’єкта - ремонтно-реставраційні роботи початі - листопад 2018, закінчені - грудень 2019. На паспорті фото попереднього стану ( а що змінилося?). Друга світлина - Анно - Зачатіївський храм Києво-Печерської Лаври, над Дальніми печерами. Це те, що мабуть, з «недоліками, погіршеннями та порушеннями» з боку УПЦ, як користувача пам’яток? Різницю вбачаєте? Отож, мають очі і не бачать. Так написано в Євангелії. Бо не хочуть бачити. Христос - Істина, хай просвітить усіх. Пізнати Царство Боже і правду Його.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также