Чому в ПЦУ ігнорують масочний режим?

21 червня на Гурбах і Козацьких могилах пройшли торжества за участю Фото: Facebook

На Гурбах про маски під час карантину не лише вірники ПЦУ , а й народні депутати не чули

Те що зачепило!

Карантин не карантин , чи карантин , але не для всіх?

Рівненщина , за офіційною інформацією , невпинно нарощує оберти по кількості хворих на Ковід . Очільник краю навіть селекторну народу провів та спільно з поліцією, медиками , районними чиновниками розробили цілу низку заходів, які мають застосовувати до порушників карантину.
21 червня на Гурбах і Козацьких могилах торжества , зустрічають Єпіфанія, Драбинка. На урочистостях також присутні сотні людей та священників . За світлинами на офіційному сайті Рівненської єпархії ПЦУ , більш- менш можна оцінити реальну картину усього , що в цей день відбувалось.
Я не полінувалася, навіть відео переглянула і була неприємно здивована кількома аспектами . Найперше , це повним ігноруванням і порушенням карантину людьми, котрі приїхали на вшанування загиблих . І , якщо вірити світлинам із Козацьких могил , то кількість паломників значуща , а масочного режиму там дотримувались... частково. Дозволю тут зауважити , що напередодні поліція озвучила конкретну цифру правоохоронців , а саме 57, котрі мали забезпечувати публічну безпеку і порядок у Пляшеві.

На Гурбах про маски під час карантину не лише вірники ПЦУ , а й народні депутати не чули . Так , Дмитро Соломчук своїм власним прикладом демонструє ,що ніякого ковіду він не боїться і спокійно бере медаля з рук Єпіфанія.

P.S. Я добре пам’ятаю події тримісячної давнини : тиждень до карантину і перший місяць життя у ньому. Тоді соціальні мережі , ЗМІ перетворились на активних мисливців за вірянами УПЦ, що ходили на молитву до церкви. Борці з ковідом їх відстежували та знімали, не втомлювались викликати правоохоронців під рівненські храми десятки разів за день, писати гнівні пасквілі і таврувати невгодну церкву з її послідовниками . А поміж тим , цифра хворих тоді була не настільки вражаюча як тепер!!!

То що ж це виходить правова і демократична країна такою є не для всіх? Як і карантинні обмеження з винятковим і обов’язковим втіленням у життя ?

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Может ли православный отмечать Ивана Купала?
нет, православные в этот день празднуют Рождество Иоанна Предтечи
79%
да, повеселиться, прыгнуть через костер – что тут плохого?
1%
поклонение бесам и христианство несовместимы
20%
Всего проголосовало: 682

Архив

Система Orphus