У Лаврі все що завгодно, тільки не молитва

02 Марта 08:51
0
В Прощеное воскресенье на стене Успенского собора Лавры устроили арт-шоу. Фото: Facebook В Прощеное воскресенье на стене Успенского собора Лавры устроили арт-шоу. Фото: Facebook

Спочатку у Лаврі концерт, потім демонстрації картин, далі придумають ще якийсь перформанс.

Не можу пройти повз …
Першопочатково церкву як споруду створено для того, щоб у ній люди збирались на молитву, прославляли Творця і Бога.
Так було у всі часи…
І наші предки гарно розмежовували: якщо на концерт, то до концертної зали, клубу; якщо на виставу, то в театр; якщо побачити виставку картин, то до галереї чи виставкової зали.
Чомусь сучасне покоління вирішило, що воно мудріше від наших предків і може перетворювати дім молитви у будь - що, фантазії, як бачимо, вистачає.
Мені прикро спостерігати за тим, як українці падають долу, як закопують те, що могло б слугувати лише для розвитку та процвітання України.
Спочатку у Лаврі концерт, потім демонстрації картин, далі придумають ще якийсь перформанс.
У святому храмі все що завгодно, тільки не молитва. А в християн розпочався Великий піст, богослужіння щоденні, довготривалі з особливими молитвами та проханнями. Люди на колінах вимолюють перемогу Україні.
І у цьому храмі могли б лунати молитви сотень вірян, однак видовище…
…. хто зна, можливо воно більш помічне у боротьбі з окупантом.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также