Хто в Україні буде ліквідовувати Українську Православну Церкву?

27 Января 10:45
0
Виктор Еленский. Фото: korrespondent.net Виктор Еленский. Фото: korrespondent.net

Треба ж було так подбати, щоби знайти саме на це місце саме таку людину, саме з такими маркерами й символами в житті та кар’єрі, задля реалізації релігійної політики в демократичній Україні на початку 21 сторіччя!

Хто в Україні буде закривати Лаври, храми і монастирі, ліквідовувати Українську Православну Церкву? Головний ініціатор цього процесу - очільник держкомрелігій В. Єленський. Хто він? Земляк Шойгу по місцю народження в Росії. Професійний радянський антирелігійник, спеціаліст з «наукового атеїзму» та юдаїзму. Борець із сионізмом. Автор атеїстичних статей і праць, що публікувалися в радянських антирелігійних виданнях. Чиновник радянських органів по боротьбі з релігією, стратегічним завданням яких було винищення релігії в СРСР. Тепер під його керівництвом розроблено закон проти УПЦ, який порушує 10 статей Конституції! Неначе Конституція України  папірець – для загортання оселедців. Треба ж було так подбати, щоби знайти саме на це місце саме таку людину, саме з такими маркерами й символами в житті та кар’єрі, задля реалізації релігійної політики в демократичній Україні на початку 21 сторіччя! «Ніхто не вливає молоде вино в міхи старі, інакше нове вино розірве міхи старі й саме виллється, й міхи пропалуть. А нове вино треба в нові міхи вливати, тоді збережеться і те, й друге) Лк. 5, 37-38).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также