А де були ті, хто каже Лаври – «наші», коли їх відновлювали після розрухи

16 Января 14:03
0
Киево-Печерская лавра. Фото: Facebook.com Киево-Печерская лавра. Фото: Facebook.com

Чи є хоча б гривня ваших коштів, ваших сил і заслуг там! Так може просто вам вигідно, щоб ми будували. А ви потім спокійно відбирали?

А де були всі ті, хто каже що Лаври «наші», коли їх відновлювали після розрухи і будували нові храми і корпуси?

І не тільки в Лаврі, але і храми і монастирі по всій Україні. Які будувалися і відновлювалися за рахунок прихожан УПЦ і силами мирян і духовенства УПЦ.
Чи є хоча б гривня ваших коштів, ваших сил і заслуг там!

Так може просто вам вигідно, щоб ми будували. А ви потім спокійно відбирали?

З якого часу в країні, можна забирати все, що заманеться? Чи закону у нас немає вже?

Коли кошти на це давали парафіяни УПЦ. І всі монастирі та Лаври завжди належали цій Церкві протягом її існування. І будувалися коштом вірян цієї Церкви.

Так, верхню Лавру (Успенский Собор і частину інших споруд) допомагала відбудувати і Держава. Тому верхня Лавра і до нині відноситься до Заповідника.

Але нижню Лавру( де зараз і знаходяться монахи УПЦ) і частину Верхньої відбудовували монахи, духовенство і віруючі УПЦ. Громадяни України. Які мають такі ж конституційні права і свободу, в тому числі в виборі віри.
Запам’ятайте.

Більшість із тих , хто кричить зараз проти УПЦ. Коли це все закінчиться. Ці ж самі «ідеологи», будуть кричати про «попів на мерседесах» і поливати брудом уже самих ПЦУ і інші конфесії.

А все тому, що більшості із них не важлива Церква і Православ’я, і навіть на саму Українську Церкву плювати.
Більшість із них ніколи не були в Церкві і нічого не знають про Церкву, її вчення і сенс Церкви.

Їх дії, це просто ненависть по відношенню до УПЦ. Хтось просто піариться і ловить хайп на цій темі. Хтось наслухався пропаганди, і навіть не розуміє реального положення речей, і нічого не розуміють про Церкву і її значення. І змішують її з політикою і іншим. І 99% із них, ви навіть ніколи не побачите в Церкві.

Коли це закінчення. Вони будуть поливати брудом уже інші віри і тих, до кого вони змушували перейти вірних УПЦ.

Вірні УПЦ від цих дїй і нападок на Церкву не будуть меньше любити Україну, допогамаги і робити все для нашої перемоги. Тому, що ми всі українці, які люблятть свою країну, більше багатьох лжепатріотів. І завжди будемо любити і робити все для її блага. Як і любимо наш народ і людей.

Але висновки про дії деяких людей, які в період війни, замість єднання народу, намагалися його роз’єднати і спровокувати релігійні конфлікти, ми всі зробимо. В їх серцях немає Бога.

Як там «вільний народ вільної країни»! Хочеться вірити, що ці слова в нашій країні ще не пусті!

І що наша Україна і наш народ буде дійсно вільний і незалежний. І свобода людей буде головною ознакою цього. В тому числі і свобода віросповідування.
А ми зі своєю Церквою і Богом будемо завжди.

P.S на фото Києво- Печерська Лавра. Якою вона дісталась монахам УПЦ. І теперішній її вигляд і стан, це заслуга віруючих і духовенства УПЦ, які своїми силами і коштами все це відбудовували.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также