Про створення «державної церкви» в Україні

25 Ноября 2022 11:26
0
В Раду подали очередной антицерковный законопроект. Фото: Корреспондент.net В Раду подали очередной антицерковный законопроект. Фото: Корреспондент.net

Держава, всупереч Конституції, буде вказувати, як і яка релігійна організація має або не має права називатись, і прямо надасть можливість відбирати майно, забороняти богослужіння усім, хто не отримає дозволу у «ПЦУ» бути ПРАВОСЛАВНИМИ в Україні.

Результат піару СБУ - подача законопроєкту 8221 про створорення «державної церкви» в Україні.
Останнім часом у засобах масової інформації активно «розкачується» церковне питання. Українську Православну Церкву (релігійних громад та вірян якої переважна більшість на території України) постійно та системно звинуваючують у непатриотизмі, колаборантстві і т.д. Звинувачення ці у більшості випадків є тільки на словах, без реального доведення винуватості у суді винних осіб, а поодинокі можливі протиправні дії окремих «священнослужителів» виставляються з негативним узальненненням щодо всієї УПЦ. При цьому соціальна місія, яку здіснює Українська Православна Церква для всього українського народу, у тому числі і систематична допомога ЗС України, а також кількість вірян УПЦ, що перебувають у лавах ЗСУ та боронять нашу Батьківщину – все це залишається поза увагою.
Все вищевказане також систематично супроводжується рейдерськими захопленнями громад та Храмів УПЦ, де особи, що ніяким чином не відносяться до тієї чи іншої релігійної громади, не маючи будь-яких юридичних повноважень, оформлюють «Протоколи» та в змові із чиновниками обласних адміністрацій «переводять» громади до так званої «Православної Церкви України».
Піком вказаної «інформаційної розкачки» стали незаконні «обшуки» під виглядом «безпекових контррозвідувальних заходів», що були проведені співробітниками СБУ на території Києво-Печерської Лаври та інших релігійних громадах Української Православної Церкви 22 листопада 2022 року. Ворожих розвідників та терористів у храмах та монастирях УПЦ звичайно не знайшли але необхідний інформаційний привід для маніпуляції громадською думкою було створено.
Далі група народних обранців вже на наступний день подає до Верховної Ради України законопроект №8221 «про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій». Даним законопроектом пропонується заборонити на території України діляність Російської православної церкви та організацій, які підпорядковуються та входять до її структури (яких, до речі, в Україні і так немає).
Однак найцікавішим є те, що вказаним законопроєктом визначається єдина «державна» православна церква, яка має назву «Православна Церква України», і всі релігійні організації, які мають у свої назві слово «православний» або «православна», мають або підпорядковуватись «ПЦУ», або отримати від «ПЦУ» дозвіл на використання цих слів у назві.
Тобто в разі прийняття вказаного законопроекту Держава, всупереч Основному Закону (Конституції України), буде вказувати, як і яка релігійна організація має або не має права називатись, і прямо надасть можливість відбирати майно, забороняти богослужіння усім, хто не отримає дозволу у «ПЦУ» бути ПРАВОСЛАВНИМИ в Україні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также