Сусваль: Господь закликає до покаяння, а храм стоїть зачинений

Церковь Рождества Пресвятой Богородицы в Сусвале

В чому проявляється Ваша любов до Бога?

Усім напевне вже відомо і було чутно не від одних ЗМІ і телевізійних передач про останні події,які відбулись у с.Сусваль! У Православних людей, які так вірно боролись і стояли за Віру Православія, за правду, та любов до Бога, було відібрано храм!

З великою біллю та сльозами на душі, можна згадувати ті дні...,дні де не задовго до Великого Посту, було усім нам так відоме, було проведене велике, гріховне «богослужіння» ,яке очолив «єпископ» ПЦУ Матфей! В той день радості у людей і священиків не було меж,вони раділи, раділи перемогою але не до кінця розуміючу їхню перемогу над ким і над чим, над Всевишнім!? Ніхто до кінця так і не зрозумів і не задумався, що Вони накоїли цим самим, і який гріх чекає на них попереду! І врешті решт на цьому їхнє святкування і «богослужіння» закінчилось, після 29 лютого жодного служіння не відбулось!!!

З'являється питання: «Чому»!?? «В чому полягає проблема»!? - у так голосно-кричавшим людям, які так злобно і з ненавистю стояли також за свою віру,закінчилась вже віра і молитва!??? Де Ваш настоятель, який саме в ці дні, коли читаються святі канони покаяння Андрея Критского, повинен Вас привести до цього покаяння!!! В чому проявляється Ваша любов до Бога, у викликуваннях - Слава Україні!?

Прикро на це все дивитись, а тим більше розуміти, що люди зараз повністю охоплені злобою, ненавистю та лютю!!! В свою сторону я не чекаю, а ні похвали, а ні гарних слів, але я і надалі продовжую молитись за цих людей, для образумлення їхніх думок і дій.! Тяжко приходиться нам зараз зі службами, але це нас тільки об'єднує і укріпляє, Ми не падаємо духом і не відкладаємо молитви, Ми не забуваємо про Богослужіння і про Великі сьогоднішні Дні, Ми і надалі стоємо у твердій Вірі і будемо стояти до того часу, наскільки наш Милостивий Господь дасть сили! Божого Усім Благословіння і берижи нас Господь!

Тільки залишається одне питання:» Що це за церква і що це за священники?» Коли вже два дні підряд храм, який нещодавно відібрали стоїть зачинений. Особливо у дні коли Господь закликає до покаяння.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Как вы относитесь к законопроекту о продаже услуг суррогатных матерей иностранцам?
за
2%
против
94%
не определился
4%
Всего проголосовало: 618

Архив

Система Orphus