Православні Християни зустріли рік Христа Бога

Святкові богослужіння в Свято-Успенській Почаївській Лаврі 1 січня 2020 року,

Немає ніякого року свині, миші, а є рік Слави Божої і достоїнства людини

Зі святом усіх Вас Преподобного Амфілохія Почаївського та початком Нового року.

Щоб у цей рік ми стали ще ближче до Бога і були вдячними Йому за все.

Православні Християни зустріли рік Христа Бога, для нас він має календарні межі, а у Бога тисячу років як день вчорашній, адже все у Його владі.

Фото: святкові богослужіння у Свято-Успенській Почаївській Лаврі 1 січня 2020 року, з нагоди дня пам'яті преподобного Амфілохія Почаївського, цьогоріч виповнюється 50-та річниця з дня блаженної кончини Святого старця.

Також дорогі друзі щиро Вам дякую за привітання, бажаю всім вам любити один одного, бути добрими, щасливими, прославляти Творця. Пам'ятати, що немає ніякого року свині, миші, а є рік Слави Божої і достоїнства людини. Так саме ми маємо велике ім'я людина, а тому бережімо його і цінуймо, адже прикро бачити, що багато хто в наш час все ж таки цей дар втрачає і, як говориться в псалмах, уподібнюється тваринам нерозумним, а це означає втрату людяності, що тягне за собою жорстокість злобу і багато чого поганого.

Будьмо людяними, будьмо Християнами справжніми, будьмо достойними дітьми нашого Отця Небесного і радіймо, що Господь з нами, з нами молитовне заступництво Богородиці, святого мученика Воніфатія, преподобного Амфілохія Почаївського, Преподобного Іллі Муромця Печерського пам'ять яких сьогодні звершується та Всіх Святих.

Нехай Благодоть та Мир Божий будуть над нашою Батьківщиною і кожною родиною.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

О чем вы молитесь в связи с ситуацией вокруг рейса из Уханя?
об эвакуированных украинцах
28%
о том, чтобы они никого не заразили
11%
о вразумлении протестующих
38%
тут не о чем молиться
23%
Всего проголосовало: 98

Архив

Система Orphus