Люди в своїй активній ненависті можуть піти далеко

Активисты ПЦУ работают на всех фронтах, не гнушаясь запугиваниями. Фото: NewsRoom

В напівпорожньому, захваченому храмі прихожан не збільшиться

Не знаю чи писати))). Бо подзвонили і сказали: «Попробуй напиши там шо в інтернеті, то побачиш...., я сказав, тільки попробуй», далі був набір незрозумілих слів з криком та хрипотою в голосі не молодого, літнього чоловіка, котрий назвався АКТІВІСТОМ з Нової Мощаниці.

Тому багато не писатиму. Дзвінок був відразу після розмови із секретарем сільської ради тогож села, паном Ігорем. Запитав стосовно землі біля будинку священника та попросив, його, як владу бути на стороні закону. Відповіли чемно, назвали шановним і офіційним тоном сказали, що ображені на батюшку, бо буцімто не повідомив їх, що садитиме картоплю. Ото батюшка)), і тут винуватий.

Ще не багато, але скажу, що у своїх намаганнях виселити отця Ігоря з будинку, активісти ПЦУ працюють по всіх фронтах. Невідомо як, але вже мають право власності на будинок, хоча ніхто не скасував і право власності УПЦ. Відповідно підробка документів має місце, але на це є суд.

Люди в своїй АКТИВНІЙ ненависті можуть піти далеко – вигнати з хати священика на вулицю , відключити газ та світло, погрожувати, залякувати, обзивати, але Бога вони не знайдуть і в напівпорожньому, захваченому храмі прихожан не збільшиться.

Активність , АКТИВІСТЕ, проявляйте в молитві, пості, доброму слові та любові.

Телефонуйте.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Должна ли УПЦ участвовать в миротворчестве на Донбассе?
да, быть миротворцами заповедовал нам Христос
87%
нет, этим должны заниматься власти
4%
это бесполезно, политики мира не хотят
8%
Всего проголосовало: 615

Архив

Система Orphus