Сьогодні в Курозванах розіп'яли Христа

"Кров Його на нас і на дітях наших" ( Мф : 19. )

Престол з дарами, найсвятіше місце в храмі, винесли на дорогу

Дайош КП, ПЦУ, СЦУ в кожний населений пункт!!! Ти записався в святійшу церкву України??? Пам'ятаєте? Не так давно богоборці- комуністи зрізали хрести, закривали храми, робили це насильно, відтискаючи віруючих, били та навіть саджали невгодних за і активну християнську позицію у тюрми. Теперішні міжцерковні події один в один демонструють, як кола історії повертаються та змінюють життя України демократичної повертаючи в Україну комуністичну. «Світле майбутнє»  «мирних" переходів в СЦУ , ПЦУ , КП тому яскрава ілюстрація.

Щоправда, комуністи світле майбутнє бачили взагалі без церкви. Розбирали або закривали храми, палили ікони, а от помічником їхнім був ворог роду людського - диявол. Ставши з ними пліч- о- пліч вони виховували декілька поколінь без віри, вирубуючи виноградник Христовий.

До чого це я? До сьогоднішніх подій в Курозванах. Забравши храм напочатку березня( читай- «дали мирний перехід»), сьогодні цинічно та нахабно з ідеєю в світле майбутнє( пророкую- хіба що в пеклі), зламали двері в церковному будинку, де був облаштований храм. ПРАВОСЛАВНІ УВАГА!!! Взяли престол з ДАРАМИ, семисвічник і винесли та поставили на дорозі.

Найсвятіше місце в храмі, яке знаменує собою престол Пресвятої Трійці та являється місцем особливої присутності Слави Божої, до якої священик торкається з Божим страхом і тільки в священницькому одязі, взяли та поставили на дорозі !!!! На престолі були Дари- Тіло і Кров Христа, люди, Вони( Дари) на дорозі!!!! Дари на дорозі!!!! Христос кинутий під ноги!!!!

А хто це міг зробити, так саме нащадки та послідовники комуністів. Є сміливці які оправдають їх дії?
Хитрості диявола немає меж. Завжди були гоніння на християн. Віруючих не пускали в церкву, а сьогодні о "чудо" , лукавий створив церкву в яку вже заставляють ходити!!!

Сьогодні в Курозванах розіп'яли Христа. Розпинали не євреї. Пам'ятаєте , .."Кров Його на нас і на дітях наших" ( Мф : 19. ). Іудеї цим хотіли сказати, що якщо Христос буде розіп'ятий, то вони приймають на себе відповідальність за Його страту , і не тільки вони, але і діти їхні нехай за неї відповідають. Готові, богоборці???

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Как относиться к словам патр. Варфоломея, что украинцы ждали Томоса 700 лет?
мы ждали даже больше – 1 000 лет
3%
мы никогда ничего от Фанара не ждали
58%
тогда и давать надо было 700 лет назад
10%
не понимаю, откуда вообще эта арифметика
29%
Всего проголосовало: 859

Архив

Система Orphus