Храму їм не треба, головне – молитовників вигнати

Храм в с Красноселка

Таке в історії вже було – гонителів немає, а Христова церква стоїть вже більше 2000 років

Стосовно Красносілки. Важкий день... Повне нерозуміння: їм сказали - вони прийшли. Зроду не ходили, а тут випили для хоробрості, проспівали гімн і давай «Путін, Росія, АТО»... Козирі ті самі, по одному сценарію.

Священникам з деякими людьми довелось поспілкуватись, то вони і не розуміли в чому суть. Деякі навіть після розмов і не повернулись до місця події. А були і заядлі «вояки», здебільшого матеріально зацікавлені, або біля них.

Храму, як молитовного дому, їм не треба, головне, щоб молитвенників вигнати.. Молитв, знання християнських канонів, служб-повний нуль, а лізуть у зі своїм законом(?) до релігійної громади. Поліція діяла згідно чинного законодавства.

Жаль, храм мусив батюшка опечатати, але радує те, що не осквернили. Хоча палили на паперті, матюкались, брали штурмом... Хочеться останній раз звернутись до організаторів-подумайте за себе і за нащадків! Таке в історії вже було-гонителів немає, а Христова церква стоїть вже більше 2000 років......................... А ми брати і сестри у Христі!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Есть ли смысл карантинных ограничений в храмах после пуска транспорта?
да, лишняя предосторожность не помешает
15%
нет, это просто нелепо
50%
дело вообще не в смысле, это вопрос политический
34%
Всего проголосовало: 899

Архив

Система Orphus