Храму їм не треба, головне – молитовників вигнати

Храм в с Красноселка

Таке в історії вже було – гонителів немає, а Христова церква стоїть вже більше 2000 років

Стосовно Красносілки. Важкий день... Повне нерозуміння: їм сказали - вони прийшли. Зроду не ходили, а тут випили для хоробрості, проспівали гімн і давай «Путін, Росія, АТО»... Козирі ті самі, по одному сценарію.

Священникам з деякими людьми довелось поспілкуватись, то вони і не розуміли в чому суть. Деякі навіть після розмов і не повернулись до місця події. А були і заядлі «вояки», здебільшого матеріально зацікавлені, або біля них.

Храму, як молитовного дому, їм не треба, головне, щоб молитвенників вигнати.. Молитв, знання християнських канонів, служб-повний нуль, а лізуть у зі своїм законом(?) до релігійної громади. Поліція діяла згідно чинного законодавства.

Жаль, храм мусив батюшка опечатати, але радує те, що не осквернили. Хоча палили на паперті, матюкались, брали штурмом... Хочеться останній раз звернутись до організаторів-подумайте за себе і за нащадків! Таке в історії вже було-гонителів немає, а Христова церква стоїть вже більше 2000 років......................... А ми брати і сестри у Христі!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

К чему приведет поминание Епифания предстоятелем Кипрской Церкви?
ПЦУ единодушно признает вся Кипрская Церковь
11%
Синод Кипра осудит поступок предстоятеля
19%
внутри Кипрской Церкви возникнет раздор
70%
Всего проголосовало: 466

Архив

Система Orphus