Останнього «московського» попа хочете по телевізору показати?

Киево-Печерская Лавра

Яке вибіркове у нас правосуддя!

СБУ проводить обшуки у намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Павла. Як повідомляється на офіційному сайті установи, процедура відбувається в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) ККУ.

Іншими словами, намісника Лаври звинуватили у порушенні рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Цікаво, яке вибіркове у нас правосуддя. Інакше, наступними у списку мали би стати голова держави, ряд депутатів ВРУ, органи регіональної влади всіх рівнів, які зараз активно займаються дискримінаційною політикою, порушуючи права віруючих громадян УПЦ, офіси праворадикальних організацій, які навіть не приховують своєї діяльності у сфері порушення рівноправності громадян та багато-багато інших. Однак, до них ніхто з обшуками не прийде...

Проте, судячи з усього, прийдуть ще до багатьох представників єпископату і духовенства УПЦ, схиляючи таким чином до співпраці у сфері утворення ПЦвУ, котра, вже видно, якою буде незалежною від держави. Десь я вже це все бачив. Останнього «московського» попа хочете по телевізору показати?

Що ж... Сили всім нам! З нами Бог!

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Как вы оцениваете 5 лет предстоятельства Блаженнейшего Онуфрия?
его избрание – милость Божия, только он мог вести Церковь в такое тяжелое время
92%
удовлетворительно, он сохранил УПЦ
5%
негативно, он мог объединить всех в единую Церковь с УПЦ КП и УАПЦ
3%
Всего проголосовало: 620

Архив

Система Orphus