Про Благодатний вогонь

Навіть якщо колись стане достаменно відомо, що чуда не відбувається, а вогонь запалюють люди, - особисто для мене він не стане менш священним.

Про Благодатний вогонь

Думаю, що будь-хто в праві вірити, так само, як інші - не вірити у те, що сходження Благодатного вогоню -це чудо. Я завжди чую скептичні відгуки від тих, хто ніколи не бував на сходженні Благодатного вогню в Єрусалимі, але ніколи не чув нарікань від тих, хто бував і бачив все на власні очі. Невже ніхто серед них, а це ж - десятки тисяч людей з різних країн світу, - не побачив би брехні? А якщо вони, будучи в самий час сходження вогню, не побачили, то як тоді розгледіли аферу ті мудрагелі, які там ніколи не бували, але активно намагаються довести свою позицію?

Ну гаразд, якщо навіть буде доведено, що чуда немає, то в чому крамола? Особисто для мене цей Вогонь всеодно залишиться священним! В першу чергу тому, що він бере свій початок з Гробниці, де був похований Сам Христос! Хіба цього мало? Люди, перебуваючи на Святій Землі, везуть звідти навіть каміння, з вірою у те, що воно священне вже тому, що по тій землі ходив Спаситель Світу. Що вже говорити про вогонь, який загоряється (чи запалюють) під час молитви(!!!) на Гробі Господньому.

Навіть якщо колись стане достаменно відомо, що чуда не відбувається, а вогонь запалюють люди, - особисто для мене він не стане менш священним. Тому що цей вогонь завжди буде символом надії на те, що у буремному Єрусалимі Православна Церква має змогу зустріти Пасху Христову і цим вогнем, який потім розлітається всім світом, сповістити, що попри все Єрусалим - місто Бога!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Ограничиваете ли вы в пост время, проводимое в интернете?
на время поста полностью отказываюсь от интернета
2%
читаю только душеполезные статьи
57%
не ограничиваю, и в пост нужно быть в курсе событий
41%
Всего проголосовало: 543

Архив

Система Orphus