Собака на сiнi

04 Апреля 2018 11:52
0
Собака на сiнi

Де закон, запитаєте ви? Та нема його!

Собака на сіні

Пригадую, коли священика УПЦ з сім'єю в селі Грибовиця було силоміць виштовхано з його оселі прихильниками УПЦ КП, я казав, що беззаконня породжує беззаконня. Знаєте, що тепер у цьому будинку? Думаєте, там хтось оселився? Хтось живе? Ні! Проте - зробили, що схотіли! І це попри той факт, що цей будинок юридично їм не належав.

Так само сталось минулого вечора у Птичі. Після того, коли українськими судами остаточно було встановлено право власності громади УПЦ на місцевий Свято-Успенський храм, прихильники УПЦ КП в селі його знову захопили, користуючись послугами радикально налаштованих елементів. До цього, рішенням суду храм було опечатано. Що там тепер? Думаєте, тріумфатори служать служби? Готують храм до Великодня? Ні! Його знову опечатали. І все це - знову таки не зважаючи на закон. 

Де закон, запитаєте ви? Та нема його! Схочуть, завтра прийдуть до ваших осель, назвуть їх своїми і привласнять... зовсім без потреби жити в них чи хоча б заночувати день-два. От таке...

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также