Про хлопчика і не тільки

ПРО ХЛОПЧИКА І НЕ ТІЛЬКИ! (Занадто багато маніпуляцій на цій темі).

Усі таїнства, що звершуються у так званій церкві Київського патріархату (у розколі), є недійсними. Усі, хто повірив УПЦ КП і прийняв їхні «таїнства»: не хрещені; не вінчані і не поховані, тобто, не є у Православній Церкві (яка входить до 15 Помісних Православних Церков).

Священик УПЦ має, згідно каноничному і моральному праву, відмовити у звершенні таїнства або обряду людині, яка не є членом Православної Церкви (ані в Єрусалимі, ані в Греції).

Чому Філарет не може служити на Гробі Господньому в Єрусалимі? Бо його єпископського достоїнства ніхто не визнає, як і таїнств, що звершуються в так званій Церкві Київського патріархату.

Якщо людина або батьки дитини за життя не бажали охреститись або належати до УПЦ (яку прихильникии УПЦ КП називають «московською»), то чому комусь здається, що нині священики усіх Помісних Православних Церков зобов’язані відспівувати або молитись за них?

Людина має право на свободу світогляду і віросповідання, так само і Православна Церква має право звершувати таїнства «для» і «над» своїми вірними!

Розкол – це є відділення від Православної Церкви, і все, що відбувається у розколі, ВІДБУВАЄТЬСЯ ПОЗА ЦЕРКВОЮ! І я не знаю жодного документу, який говорить зворотнє!

Р.S. Дуже прикро, що так передчасно з цього світу йдуть малі діти, приносьте іграшки та ляльки до храмів УПЦ в пам’ять про загиблого младенця Євгенія!

Бахов.png
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Храм в Полесском захвачен

Опрос

Как отразится победа Владимира Зеленского на положении УПЦ?
власть извинится за беззаконие, УПЦ вернут храмы
6%
власть продолжит продвижение ПЦУ
25%
власть перестанет вмешиваться в жизнь Церкви
69%
Всего проголосовало: 840

Юмор

Дома платок носишь?

– Зачем?

– В знак смирения перед мужем.

– Моему мужу не нравится, когда я в платке.

– Что значит «не нравится»? Пусть смиряется.

Архив

Система Orphus