УГКЦ захоплення православного храму називають непорозумінням

   В УГКЦ захоплення православного храму в Коломиї  називають непорозумінням! Це щось новеньке!
   Думаю, як раз непорозумінням є цей коментар для «Обозрєватель».
    Всім відомі факти, що священики УГКЦ: захопили православний храм; закликали до «повернення» (читай захоплення) храмів, брали участь у побитті людей та перешкоджали їм молитись.
  М`яко кажучи не відповідає дійсності твердження, що «…допоки в один з днів не виявили, що церква відкрита. Першим це побачили греко-католики, і просто зайшли до храму….» і як на мене виглядає смішно. Наче йшли і загублений гаманець нашли. Уявіть собі на хвилинку, що православні віруючі у місті Києві в один із днів побачать відкритим храм святого Миколая на Аскольдовій Могилі і просто туди зайдуть помолитись, а потім нікого не будуть туди пускати і запропонують створити комісію, для справедливого вирішення цього непорозуміння. До речі, храм святого Миколая на Аскольдовій Могилі був православним і зараз ним користуються релігійна громада УГКЦ. А от спірний храм у м. Коломиї будувався православними, ще тоді коли греко-католиків не було.
    І слід наголосити, що до сьогоднішнього дня релігійна громада Української Православної Церкви й надалі законно володіє Благовіщенським храмом в м. Коломиї.
Для всіх є очевидним, що священики УГКЦ не тільки порушили Закони державні але й Заповіді Божі. Офіційна реакція вищого керівництва УГКЦ на дії їхніх священиків відсутня, напевно чекають або покривають.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Усиливать ли карантин в храмах в связи с ростом заболевших COVID-19?
да, ситуация еще хуже, чем до Пасхи
2%
нет, статистика роста заболеваемости – манипуляция
32%
на фоне открытия пляжей и кинотеатров карантин в храмах выглядит смешно
66%
Всего проголосовало: 742

Архив

Система Orphus