Нацгвардія України дискримінує військовослужбовців

     Нацгвардія України дискримінує військовослужбовців за релігійною ознакою?
  Ну по-перше! Пан генерал фактів так і не навів.
  По-друге! Якщо пан генерал Юрій Аллеров такий свідомий, то чому не свідчить слідчому під протокол про ті «факти» які бачив на власні очі.
  По-третє! Заборона або обмеження участі УПЦ в капеланській службі є порушенням прав тисячі віруючих військовослужбовців та є дискримінаційною по відношенню до найбільшого релігійного об`єднання України.
   Що стосується нормативного документа на який посилається пан генерал, то напевно Він мав на увазі Наказ № 205 від 24 березня 2016 року «Про затвердження Положення про службу військового духовенства (капеланську службу) у Національній гвардії України», де в підпункті 7, пункту 19 зазначено, що «Командування військової частини: не допускає (обмежує діяльність) священиків тих релігійних організацій, центри яких знаходяться на території країни-агресора». Як ми бачимо відсутня пряма заборона для УПЦ про яку говорить пан генерал і саме основне, що командир на власний розсуд визначає де центр тієї чи іншої релігійної організації. Тому в даному випадку не все так однозначно, як видається.
   P.S. Спеціально для керівництва ЗС України та Нацгвардії, центр Української Православної Церкви знаходиться в Києві, не порушуйте закон.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Храм в Полесском захвачен

Опрос

Как отразится победа Владимира Зеленского на положении УПЦ?
власть извинится за беззаконие, УПЦ вернут храмы
6%
власть продолжит продвижение ПЦУ
25%
власть перестанет вмешиваться в жизнь Церкви
69%
Всего проголосовало: 840

Юмор

Дома платок носишь?

– Зачем?

– В знак смирения перед мужем.

– Моему мужу не нравится, когда я в платке.

– Что значит «не нравится»? Пусть смиряется.

Архив

Система Orphus