Залишається розіграти релігійну карту

    Ну що, залишається розіграти релігійну карту?
  На наступному тижні у четвер планується розглянути законопроекти №4128 та №4511.
Про них вже багато сказано і написано. Але слід наголосити, що завдяки законопроекту №4128 держава грубо втручається у внутрішні справи релігійних громад і позбавляє їх права самостійно визначати осіб які належать до них. Окрім цього дозволяє на законодавчому рівні забирати майно релігійних громад будь-якої належності за рейдерськими схемами під приводом зміни підлеглості. Уявляєте що почнеться???
  А законопроект № 4511 взагалі дискримінаційний, релігійні організації яким Мінкультури визначить їх центр в країні агресора отримають особливий статус і вони зможуть скористатись усіма «особливостями» цього закону. Чи можливо це в європейській країні?
  З цього приводу Уповноважений ВРУ з прав людини у своїй щорічній доповіді зазначила, що законопроект № 4511 дискримінаційний, суперечить Конституції України, міжнародним актам, та Закону «Про свободу совісті та релігійні організації». Та звернулась з відповідним листом до Комітету ВРУ з питань культури і духовності. Але як бачимо, що ні Закони ні Уповноважений з прав людини для депутатів не указ?
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

К чему приведет отказ Филарета от Томоса?
к созданию Церкви, независимой от РПЦ и Фанара
8%
к войне внутри ПЦУ и ее расколу
71%
проблемами раскольников не интересуюсь
21%
Всего проголосовало: 915

Архив

Система Orphus