У Красносіллі активісти УПЦ КП знову незаконно проникнули до храму УПЦ

18 січня прихильники Київського Патріархату вчергове самовільно проникли до храму УПЦ у селі Красносілля Рівненської області. Про це повідомляє кореспондент СПЖ.

Повторне захоплення відбулося через 15 хвилин після того, як у Гощанській райдержадміністрації закінчились перемовини щодо ситуації, що виникла довкола храму. У переговорах брали участь представники влади, правоохоронних органів та обох конфесій.

Під час перемовин представники влади та УПЦ КП намагались схилити громаду УПЦ до згоди на почергове служіння у храмі. Представники Київського Патріархату пропонували настоятелю громади УПЦ Олександру Медведюку, який понад 20 років служив у Красносіллі, змінити юрисдикцію. Однак, ані священик, ні громада не погодились. Вони заявили, що це суперечить їхнім релігійним переконанням.

Після довгої дискусії представники обидвох громад погодились на те, щоб опечатати храм на місяць для вирішення майнового конфлікту у правовому полі. Однак, активісти УПЦ КП не дотрималися домовленостей і знову зайшли до церкви.

На даний момент правоохоронці встановлюють особи тих, хто причетний до самовільного відкриття храму.

Нагадаємо, вчора прихильники Київського Патріархату захопили храм Різдва Богородиці у Красносіллі, однак поліція змусила їх залишити храм. Проти учасників захоплення порушили кримінальне провадження.

 

 

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Массовые переводы в УПЦ КП/ПЦУ общин УПЦ по селам Украины – это:
добровольное присоединение общин к ПЦУ
48%
захваты раскольниками общин канонической Церкви
35%
попытки местной власти выслужиться перед центральной
16%
Всего проголосовало: 3709

Архив

Система Orphus