Опублікована петиція на сайті Президента України щодо припинення провокацій проти УПЦ

Електронна петиція «Про заходи запобігання міжконфесійним конфліктам на території України» опублікована на сайті Президента України 30.09.2015.

Петиція зареєстрована під №22/011839-еп.

Від імені громадян України різних релігійних громад у зверненні Президента просять, як гаранта захисту прав громадян і свободи віросповідання, вжити заходів щодо припинення провокацій проти Української Православної Церкви.

«Ми, громадяни України, різних релігійних громад, прагнемо жити у мирній країні, де панує закон, а влада і народ взаємно поважають один одного і турбуються про всебічний розвиток кожного громадянина», - зокрема зазначається у документі.

Від очільника держави вимагають негайно нагадати органам державної влади та місцевого самоврядування, що Церква відділена від держави; наполягають на введенні кримінальної відповідальності по відношенні чиновників, які діють поза межами своїх законних повноважень а також ЗМІ, які поширюють неправдиву інформацію; просять позбавляти реєстрації кандидатів у депутати за заклики щодо дискримінації громадян України за їх релігійні переконання.

Пропонуємо ознайомитися з повним текстом петиції та проголосувати за посиланням

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Система Orphus