Священика Київського патріархату знову спіймали на брехні проти УПЦ

Священик Київського патріархату Костянтин Холодов знову поширив неправдиву інформацію про Українську Православну Церкву. Цього разу пан Холодов в своєму інтерв’ю виданню “ЦЕНЗОР.НЕТ” заявив, що священики УПЦ не займаються пастирською опікою українських військових.

На запитання журналіста: “Чи діють в українських військах священики УПЦ Московського патріархату?”, пан Холодов відповів наступне: “Ні. До них уже немає довіри серед військових. Разом із тим, трапляються військовослужбовці, які завжди ходили до церкви УПЦ (МП). Теоретично, таким людям треба знаходити відповідних священиків… Але я ніколи цим не займався”. 

Однак, як і попереднього разу, так і тепер пан Холодов поширив відверто неправдиву інформацію, оскільки достеменно відомо, що духовенство Української Православної Церкви активно допомагає українським військовим не лише на передовій, але й в тих регіонах України, де не ведеться бойових дій. 

Заяву представника УПЦ КП Костянтина Холодова прокоментував один з військових капеланів Вінницької єпархії УПЦ ієрей Роман Загоруйко: “Дивно читати таке твердження. Багато разів випадала можливість молитись разом з бійцями на фронті, допомогати їм, спілкуватись, і жодного разу не було в наш бік зауважень, на кшталт “Ми не будемо брати участь в молитві або приймати допомогу, бо ви “Московського патріархату”. Котрий раз нагадую представникам усіх конфесій –  не розпалюйте ворожнечу, ми маємо бути єдині в своїх зусиллях для допомоги нашим героям. На такі закиди від о. Констянтина можу навести факти по нашій єпархії, які будуть мати протилежний характер, адже кожна моя поїздка в зону АТО, разом із о. Олексієм Волковим та о. Анатолієм Кузнєцовим, висвітлюється у засобах масової інформації та на моїй особистій сторінці в Facebook. Гадаю, що помітити таку інформацію не важко, хоча би для того, щоб потім не стверджувати, що до нас немає довіри серед військових. Тому зрозуміло  тільки одне: це чергова неправда, для дискредитації УПЦ у суспільстві”. 

Священики УПЦ на передовій

Нагадаємо, пан Холодов вже не вперше поширює неправдиву інформацію про УПЦ. Нещодавно він заявив, що священик УПЦ на Житомирщині відмовився молитись за здоров’я українського військового. Однак цю брехню було спростовано. 

Джерело: ro.church.ua

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Ответить

Юмор

Однажды правящий епископ приехал в один из приходов своей епархии. 

До службы было несколько часов, и владыка осматривал территорию храма, большой церковный дом. 

Потом зашел в храм. Осмотрев внутреннее убранство храма, он поднялся на хоры и, присев, задремал. 


Тем временем, вошедший в алтарь был в полной уверенности, что в храме никого нет. 

Он стал надевать на себя архиерейское облачение, приготовленное к вечернему богослужению. 

Полностью облачившись (подсаккосник, саккос, палица, омофор, панагия, крест, митра) он вышел на амвон. Ему было интересно почувствовать, что переживает архиерей во время богослужения.

Иподиакон торжественно благословил пустое пространство храма двумя руками и подал возглас: «Мир всем!» 

Задремавший архиепископ мгновенно проснулся, встал и ответил: «И духови твоему! Аллилуиа, Аллилуиа, аллилуиа!» 

Иподиакон в полном архиерейском облачении, услышав ответный возглас и увидев, кто его дал, тут же упал в обморок. 

Милостивый владыка привел в чувство юношу и, даже не сделав ему замечания, простил его.

 

Архив

Система Orphus