Вище духовенство УПЦ помолилося в Лаврі перед початком Священного Синоду та Собору єпископів

29 січня розпочалося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, де будуть розглянуті поточні питання життя Української Православної Церкви. Після його завершення розпочнеться Собор єпископів Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційний відділ УПЦ.

Згідно зі Статутом про управління УПЦ, Собор єпископів Української Православної Церкви є найвищим органом церковної влади та управління в УПЦ. До його складу входять єпархіальні архієреї, а також вікарні архієреї Української Православної Церкви, які очолюють синодальні установи та духовні академії. 

Перед початком засідання Священного Синоду, в Аннозачатіївському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, усі члени Священного Синоду УПЦ, а також представники єпископату Української Православної Церкви звершили Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор.

Востаннє Собор єпископів збирався 13 серпня 2014 року, коли обрав Предстоятелем Української Православної Церкви Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Ответить

Юмор

Мальчика ­Вячеслава повели в первый раз в храм, а потом спрашивают его:

– Ну как?

– Странно, в первый раз только был, а все меня уже знают и все поют: Слава да Слава!

Архив

Система Orphus