Поліція підтвердила, що звинувачення житомирської «Свободи» у бік УПЦ – провокація

Акт вандалізму на місці майбутнього будівництва храму на Привокзальній площі у Житомирі вчинив місцевий мешканець, який не належить до жодної православної конфесії. Цей факт встановили працівники житомирської поліції, повідомляє «Рупор Житомира».

34-річний житель Житомирського району пояснив поліцейським, що вдався до «демонтажу дерев’яного хреста», оскільки вважав його небезпечним і побоювався, що він може становити небезпеку для перехожих. При цьому правоохоронці встановили, що він, з дозволу органів місцевого самоврядування, встановив поблизу майбутнього будівництва святині намет для здійснення агітації Слова Божого, але не відносить себе до жодної православної конфесії.

Усі обставини з’ясовуються у рамках кримінального провадження, відкритого за фактом хуліганства.

Нагадаємо, що раніше депутат міської ради Житомира від «Свободи» Віктор Брокарьов звинуватив у поваленні хреста священиків УПЦ. При цьому він посилався на представника УПЦ КП, якого називав «владикою Ізяславом». 

У свою чергу, правлячий єпископ Житомирської єпархії УПЦ Никодим заявив, що УПЦ ніякого відношення до акту вандалізму не має і назвав обвинувачення «свободівців» провокацією. «Хрест – це святиня, в незалежності від того, хто її встановлював», – сказав єпископ УПЦ.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Система Orphus