У Красноcіллі поліція звільнила храм, захоплений представниками УПЦ КП

17 січня робітники поліції змусили представників Київського Патріархату вийти із захопленого ними храму УПЦ у селі Красносілля Гощанського району Рівненської області і зачинили культову споруду до подальшого з‘ясування. Проти людей, які брали участь у захопленні, порушили кримінальне провадження. Про це повідомляє кореспондент СПЖ.

Наразі храм опечатаний представниками УПЦ КП та знаходиться під сигналізацією, що встановили працівники поліції. 18 січня має відбутися зустріч голови адміністрації Гощанського району з представниками громад УПЦ та УПЦ КП, щоб з‘ясувати, хто саме має законне право користуватися храмом.

Проти активістів УПЦ КП, які вдерлися до храму УПЦ та намагалися його захопити, поліція порушила кримінальне провадження. Всі учасники захоплення викликані на допит.

Також під час подій нетверезі на вигляд представники Київського Патріархату напали на кореспондента та оператора СПЖ та зіпсували камеру. Більш серйозних наслідків вдалося уникнути завдяки своєчасному втручанню робітників поліції.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Юмор

Пощусь зело. Молюсь отменно,

Стяжал большую благодать.

И лишь одну имам проблему –

Своих грехов мне не видать.

Архив

Система Orphus