Вірян УПЦ у Птичі продовжують блокувати у власному храмі

Ситуація у селі Птича Рівненської області залишається стабільно напруженою. Представники Київського патріархату не заходять на територію храму, але постійно чергують біля брами. Духовенство і громада УПЦ знаходяться біля входу у церкву. Кількість працівників поліції значно зменшилася. Про це повідомляє кореспондент СПЖ. 

Священики УПЦ ведуть безперервнє богослужіння. Вірні моляться разом з ними, підтримуючи тих, хто зачинений у храмі. Біля церкви знаходяться 6 автобусів з правоохоронцями. Також присутні представники Служби безпеки України. У селі посилені заходи безпеки. Перевіряють документи, посвідчення у журналістів, транспортні засоби. 

Віряни та священики УПЦ, які зачинилися у церкві на знак протесту проти свавілля місцевої влади і Київського патріархату, перебувають у дуже складних умовах. Поліція досі забороняє передавати їм воду, їжу та теплі речі. Невелику кількість води та хліба вдалося передати, коли з храму виносили постраждалих. Разом з лікарем віряни УПЦ передали і одяг, який знімали з себе просто на подвір‘ї. Температура у храмі +4 С. 

В понеділок, 21 грудня  у храмі відновили електропостачання. Найближчим часом храм також мають підключили до газової мережі. 

Нижче наводимо фото з ночівлі вірян УПЦ у власному храмі.

 

 


 

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Ответить

Юмор

Я молилась Богу, чтобы Он дал мне хорошего мужа. А мой муж не молился…

Архив

Система Orphus