Київський Патріархат хоче відібрати у священика УПЦ єдину домівку

1 грудня, на адресу очільника Свято-Хрестовоздвиженської громади УПЦ села Угринів Волинської області протоієрея Ростислава Сапожника прийшла повістка до суду та матеріали позовної заяви, з яких йому стало відомо про намір громади Київського патріархату виселити його сім’ю з будинку. Про це Спілці православних журналістів повідомив сам священик.

Згідно документів, наданих священослужителем, позивачі стверджують, що священик УПЦ з дружиною-регенткою та малолітніми дітьми «захопили чуже майно» самовільно і не зареєстровані у будинку, який знаходиться за адресою Набережна, 25.

 

12319294_10208082833212664_690729012_n.jpg


Зі слів отця Ростислава, він проживає у будинку вже понад 17 років і усі члени його сім’ї, дружина і двоє неповнолітніх дітей, зареєстровані відповідним чином. Однак місцева сільська рада перешкоджала оформленню документів на службове житло. Саме це стало підставою для порушення кримінальної справи щодо перевищення сільським головою своїх повноважень. 

Читайте також: Священник из Угринова через суд заставил милицию выполнять свои обязанности

На даний момент, у будинку відбуваються богослужіння громади УПЦ, які збирають досить велику кількість прихожан. Так, на храмове престольне свято, до будинку отця Ростислава зібрались понад півсотні вірян.

На думку протоієрея Ростислава, саме цей факт є значним подразником для очільників УПЦ КП в Угринові, які намагаються перешкодити існуванню громади УПЦ.

Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли Київський патріархат намагається виселити родину священика. Після того, як представники Київського патріархату, за підтримки місцевого підприємця Андрія Турака, захопили Свято-Хрестовоздвиженський храм у селі Угринів, вони почали вимагати сплати «оренди» за житло та виселення з будинку усієї родини священика.

Читайте також: Вціліла громада села Угринів: як прожили цей рік православні віряни та що сталось з їхнім храмом

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Система Orphus