Митрополит Онуфрій: Кожен з нас має ангела-охоронця

21 листопада, у день Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, предстоятель Української Православної церкви митрополит Онуфрій відправив Божественну Літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

«Кожен з нас має Ангела Охоронця, який дбає про те, щоб людина досягла тієї мети, заради якої вона створена Богом – вічного спасіння й вічного життя з Христом. Але існують і темні духи – падші ангели, які намагаються людину ввести в обійми брехні», – сказав предстоятель УПЦ.

Він наголосив на тому, наскільки для людини важливо навчитися розрізняти правду і брехню. «Якби людина побачила обличчя темного духу, то відразу відвернулася б від нього, тому, що він огидний, від нього віє смертю. Коли людина починає вірити брехні, яку диявол їй пропонує, тоді вона сама йде до нього в сіті», - додав митрополит Онуфрій.

«Ангел Охоронець радіє нашим добрим справам і сумує, коли ми здійснюємо зле. Ми, дорогі брати і сестри, повинні намагатися жити так, щоб ангели раділи нашому жительству», - підкреслив Блаженніший.

По матеріалам Синодального інформаційного відділу УПЦ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Юмор

Пощусь зело. Молюсь отменно,

Стяжал большую благодать.

И лишь одну имам проблему –

Своих грехов мне не видать.

Архив

Система Orphus