УПЦ вперше вдалося повернути захоплений храм

6 листопада в селі Дуліби Гощанського району Рівненської області релігійна громада УПЦ увійшла в свій храм Свято-Різдва-Богородичного, який майже півтора місяці був опечатаний через намагання прибічників Київського Патріархату захопити його у неправомірний спосіб.

Храм декілька місяців тому опечатала тодішня сільська голова Леся Мирончук, яка підтримала ініціативу новоствореної громади УПЦ КП. За словами селян, спочатку активісти КП провели збір підписів. При цьому, вони оманою змушували людей підписуватись. «До мене зайшли на подвір’я і сказали, що наш настоятель хоче приватизувати церкву. А вони збирають підписи хто за, а хто проти. Ну, я і сказав жінці, щоб вона підписала. Мені ніхто не говорив, що це підписи за Київський Патріархат», - розповів новий голова села Василь Дикало.

Після того, як храм опечатали, громада УПЦ КП подала заяву до Рівненської обласної державної адміністрації з проханням зареєструвати їх за тією самою адресою, де знаходиться храм УПЦ. Але держадміністрація своїм розпорядженням підтримали законні права громади УПЦ. Печатки з храму зняли, і віряни змогли зайти в храм. Настоятель храму отець Сергій, вперше за довгий час, відправив літургію.

EOjiGJtiuOk.jpg   fgb (1).jpg

rozp.jpg

rozp2.jpg

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Юмор

Пощусь зело. Молюсь отменно,

Стяжал большую благодать.

И лишь одну имам проблему –

Своих грехов мне не видать.

Архив

Система Orphus