Як співпрацювати далі вирішували молоді православні та католицькі богослови в Австрії

У монастирі Герас (Stift Geras), що у нижній Австрії, відбулося ІV щорічне засідання Комісії молодих православних та католицьких богословів. Від Української Православної Церкви у засіданні взяв участь співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків, доцент Київської духовної академії С.М. Бортник. Повідомляє офіційний сайт ВЗЦЗ.

Робота Комісії тривала чотири дні, з 7 по 10 жовтня. Засідання підтримуються австрійським фондом «Про Орієнте» та мають на меті аналіз і збереження досвіду міжконфесійної співпраці між православними та католиками.

В ситуації труднощів, що виникли в спілкуванні між цими християнськими конфесіями на офіційному рівні, Комісія прагне актуалізувати надбання пошуків християнської єдності, що були у минулому. Важливою ціллю є передача естафети співпраці молодому поколінню християнських богословів.

У роботі Комісії беруть участь по вісім учасників з кожної сторони, зокрема представники п’яти Помісних Православних Церков. Цього разу члени Комісії мали спілкування з Франсом Бауеном (Frans Bouwen), що є багаторічним учасником міжконфесійних комісій різного рівня. Жваве обговорення викликав також документ «Таїнство Церкви та Євхаристії в світлі тайни Пресвятої Трійці», що був розроблений офіційними делегаціями Церков в Мюнхені ще в 1982 році.

На заключному засіданні Комісії було вирішено зосередитись на найближчі три роки на ряді неофіційних діалогів та ініціатив на місцевому рівні. Це повинно допомогти виявити можливі шляхи співпраці та актуалізувати напрацювання у сфері християнської духовності.

За матеріалами Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Ответить

Юмор

В жизни человека существуют два самых важных дня: день, когда он родился, и когда понял, зачем.

Архив

Система Orphus