На свавілля рейдерів з «УПЦ КП» звернули увагу ЗМІ Помісних Православних Церков

В Православному світі доволі довгий час не звертали увагу на міжконфесійні перипетії в Україні, вважаючи ситуацію не вивченою до кінця. Однак, свавілля рейдерів з «УПЦ КП» все частіше привертає до себе увагу в середовищі Помісних Православних Церков. Повідомляє інформаційно-аналітичний портал УПЦ Про Церкву.

Інформаційні ресурси Помісних православних Церков світу все частіше почали писати про міжконфесійне протистояння в Україні. Так за проблемами українського міжцерковного конфлікту почали слідкувати в Грецькій та Сербській Православних Церквах.

Зокрема відоме грецьке агенство церковних новин “Ромфеа” розмістило на своєму своєму офіційному сайті інформацію  про зустріч представника УПЦ з Предстоятелем Польської Православної Церкви Митрополитом Саввою, в ході якої було обговорено ситуацію з захопленнями храмів канонічної православної Церкви в Україні. Блаженніший Митрополит Савва, в свою чергу, висловив обурення з приводу описаної ситуації.

Також, про захоплення храмів УПЦ в Україні заговорили в Сербії. Офіційний сайт Чорногосько-Приморської митрополії Сербської Православної Церкви на своїй сторінці описав нещодавні події в селі Катеринівка Тернопільської області, де представники УПЦ КП, за підтримки “Правого сектору” та міліції, захопили храм УПЦ. Тоді, в наслідок сутички, по-звірячому було побито вірян УПЦ, які стали на захист свого храму, а близько 20-ти чоловік отримали серйозні травми.

Варто зазначити, що в Православному світі доволі довгий час не звертали увагу на міжконфесійні перипетії в Україні, вважаючи ситуацію не вивченою до кінця. Однак, свавілля рейдерів з УПЦ КП все частіше привертає до себе увагу в середовищі Помісних Православних Церков. Так нещодавно предстоятель Єрусалимьскої Православної Церкви Патріарх Феофіл ІІІ, під час зустрічі з делегацією українських депутатів “Радикальної партії” на Святій Землі, назвав предстоятеля та вірян УПЦ КП “заблукавшими братами”.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Ответить

Юмор

Вопрос батюшки воспитанникам воскресной школы:

– Все молитвы заканчиваются словом «Аминь». Что оно значит?

Ответ:

– Ну, это вроде «отправить сообщение».

Архив

Система Orphus