«Правий сектор» зробив чергову спробу захоплення православного храму – цього разу в Колосовій

Увечері 28 вересня жителі села Колосова на Тернопільщині стали свідками того, як до місцевої церкви на честь святого апостола Іоанна Богослова під’їхало 6 машин «Правого сектору» з молодиками, які супроводжували чотирьох священиків «Київського патріархату», повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Серед священиків була людина схожа на очільника Тернопільської єпархії так званої УПЦ КП Нестора (Писика). Близько 30 бойовиків провели розкольників на храмове подвір’я. На запитання мешканців Колосової про мету «візиту» вони відповіли лайкою і запевнили, що через тиждень церкву відберуть. Коли одна з місцевих мешканок намагалася засняти все, що відбувається, на телефон, озброєний бойовик «Правого сектору» відібрав у неї телефон та знищив SIM-карту. Міліція на виклик селян приїхала не відразу.

Нагадаємо, що 21 вересня радикали з «Правого сектора» захопили церкву в с. Катеринівка та разом з бійцями батальйону «Тернопіль – 2» вчинили жорстоке побиття вірян, внаслідок чого було травмовано понад 15 чоловік, серед яких жінки і літні люди. Тоді ж бійці «Правого сектору» ходили по хатах, залякуючи місцевих жителів, які писали заяви про побиття в міліцію.

За свідченням жителів Кременця, ці ж радикали вимагали від лікарів Кременецької районної лікарні дані про всіх травмованих в с. Катеринівка. Хоча місцева міліція, представники Тернопільської ОДА та Міністерства культури України всіляко замовчують організацію «Правим сектором» захоплення храму і побиття мирних жителів, на офіційному сайті ГО «Правий сектор» є заява, в якій це радикальне угрупування бере всю відповідальність на себе за події в с. Катеринівка та погрожує і в подальшому діяти такими ж методами.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Система Orphus