Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до Президента з приводу побиття віруючих в Катеринівці

22 вересняПредстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у своєму листі до Президента України Петра Порошенка висловив велику стурбованість щодо застосування сили по відношенню до віруючих Української Православної Церкви, внаслідок чого постраждало 15 чоловік, 2 з яких знаходяться у лікарні.

У листі до очільника держави Блаженніший владика зазначив про недопустимість силових вирішень релігійних конфліктів, а також участі у цих конфліктах радикальних сил

Його Блаженство також звернув увагу Президента України на систематичне порушення релігійного законодавства у Тернопільській області, яке призвело до міжконфесійної ворожнечі в регіоні.

Насамкінець Предстоятель УПЦ побажав Голові держави, щоб молитовний Покров Пресвятої Богородиці охоронив український народ від війн і розбрату та відновив мир та добробут на українській землі.

Нагадаємо, що 21 вересня, на свято Різдва Пресвятої Богородиці, представники «Київського патріархату», користуючись підтримкою молодиків у камуфляжі з нашивками «Правого сектору» та бездіяльністю органів МВС, звершили силове захоплення храму на честь святого Георгія Побідоносця с. Катеринівка, що на Тернопільщині.

Офіційний сайт УПЦ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Система Orphus