Блаженніший Феофіл: Єрусалимський Патріархат визнає в Україні лише канонічну УПЦ

І бажає повернення в її лоно єдиновірців, що відпали від Єдиної Соборної Церкви через розкол. Про це Патріарх Феофіл сказав під час візиту делегації Української Православної Церкви в Його резиденцію.

Під час паломництва до Святої Землі, в якому взяло участь близько 2000 прочан із більшості єпархій Української Православної Церкви, делегація УПЦ відвідала Патріарха Єрусалимського Феофіла, повідомляє прес-служба Київської митрополії.

11 вересня, в день Усікновення глави Іоанна Предтечі, єпископ Васильківський Миколай був прийнятий Блаженнішим Патріархом Єрусалимським Феофілом ІІІ. Під час зустрічі владика Миколай передав Блаженнішому Феофілу братське вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія. 

Дякуючи Його Блаженству за гостинний прийом паломників, Преосвященний Миколай відмітив, що цьогорічне паломництво українських православних прочан до Святої Землі відбувається за складних умов війни на Сході України. І тому головною метою цієї прощі до Святої Землі є молитва за мир у державі та припинення кровопролиття і страждань.

Владика Миколай попросив Блаженнішого Феофіла піднести свою первосвятительську молитву за мир на українській землі. В свою чергу, Патріарх запевнив і просив передати українській пастві, що він щоденно молиться за мир в Україні та за її єдність навколо Української Православної Церкви. Блаженніший Феофіл наголосив, що Єрусалимський Патріархат визнає в Україні лише канонічну Українську Православну Церкву і бажає повернення в її лоно єдиновірців, що відпали від Єдиної Соборної Церкви через розкол.

За матеріалами сайту Київської Митрополії

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Ответить

Юмор

Идет православный по пустыне и вдруг встречает льва. Падает на колени и молится: «Господи, сделай так, чтобы этот лев стал православным!» Тут лев встает на задние лапы, правой передней осеняет себя крестным знамением и начинает молиться: «Очи всех на Тя, Господи, уповают, и Ты даеши им пищу во благовремении...»

Архив

Система Orphus