Блаженніший Митрополит Онуфрій: Війна – крайня форма протистояння, яке вносить в людське суспільство гріх

У своїй проповіді під час Богослужіння у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі Блаженніший митрополит Онуфрій наголосив на важливості прикладу святого рівноапостольного князя Володимира для подолання сучасних негараздів і бід. 

Він підкреслив, що після хрещення Святий князь став милостивим, він годував бідних, калік, сиріт, але важливо, що він став справжнім миротворцем, який примиряв людей між собою. «Оскільки між людьми є гріх, то між ними є і суперництво. – зазначив Його Блаженство. – Воно було, є і буде, поки не подоланий гріх. І це суперництво проявляється в різних формах – у вигляді суперечок чи змагань, наприклад. А може й так – люди беруть зброю і йдуть воювати одне проти одного. Це є крайня форма того протистояння, яке вносить в людське суспільство гріх».  

Блаженніший Владика підкреслив, що за прикладом святого Володимира змінилися всі наші предки. «Вони почали жити за зовсім іншими законами. Ціллю життя для них стало не награбування багатства, не набуття собі більше землі чи маєтків. А метою для наших пращурів стало вічне спасіння на Небі».

За матеріалами офіційного сайту УПЦ 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Система Orphus