Голова інформвідділу УПЦ – Прем’єр-міністру: «Беззаконня, яке відбулося під Верховною Радою 31 серпня щотижня відбувається по відношенню до православних парафій»

Про це Голова Синодального інформаційного відділу, єпископ Ірпінський Климент сказав під час зустрічі Прем’єр-міністра України з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

16 вересня у Будинку митрополитів Національного заповідника “Софія Київська” Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у засіданні взяли участь Голова Синодального інформаційного відділу, єпископ Ірпінський Климент та заступник Голови Відділу Зовнішніх церковних зав’язків протоієрей Миколай Данилевич.

У своєму виступі єпископ Климент наголосив на важливості започаткованого владою конституційного процесу. Він звернувся до Прем’єр-міністра із побажанням прислухатися до одностайної думки української релігійної спільноти щодо чіткого визначення у Конституції поняття сім’ї, а також уважного підходу до тих питань, які відносяться до сфери ювенальної юстиції.

Разом з тим, владика Климент звернув увагу на випадки порушення свободи вільного вибору і сповідування релігії, які набули широкого резонансу. Занепокоєння викликає те, що сьогодні МВС не надало вичерпної відповіді про замовників та виконавців зухвалого вбивства священика напередодні державного свята Хрещення Русі. Відсутність конкретної неупередженої інформації породжує багато принципових запитань, на які суспільство має отримати відповідь.

Владика Климент наголосив на неприпустимості практики силового розв’язання релігійних конфліктів, багато з яких спровоковані радикальними політсилами, або діями місцевих чиновників. Ці провокації, насправді, не впливають на релігійну статистику, однак через свою зухвалість і безкарність стають приводом, яким користуються вороги України, звинувачуючи владу у порушенні фундаментальних релігійних свобод.

За словами Голови Інформаційного відділу, беззаконня, яке відбулося під Верховною Радою 31 серпня, насправді за участі радикалів щотижня відбувається у деяких православних парафіях, однак на це не звертається належної уваги.

У свою чергу, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк пообіцяв окремо розібратися у кожному випадку порушення законодавства і вжити необхідних заходів.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Ответить

Юмор

В жизни человека существуют два самых важных дня: день, когда он родился, и когда понял, зачем.

Архив

Система Orphus