Керуючий справами УПЦ перебуває з офіційним візитом в Албанській Православній Церкві

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич) перебуває з офіційним візитом в Албанській Православній Церкві.

Митрополита Антонія під час візиту супроводжує глава адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба).

Сьогодні, 6 вересня, у Воскресенському кафедральному соборі Тирани Предстоятелем Албанської Православної Церкви Блаженнішим архієпископом Тирани і всієї Албанії, Митрополитом Тирано-Дурресько-Ельбасанським Анастасієм у співслужінні представників Помісних Православних Церков була звершена Божественна літургія.

По закінченні Богослужіння митрополит Антоній від імені Митрополита Київського і всієї України Онуфрія передав Блаженнішому Митрополиту Анастасію скульптурне зображення святого рівноапостольного князя Володимира і попросив Блаженнішого Анастасія молитися за Україну. Митрополит Анастасій зазначивши, що християни всього світу моляться за настання миру в Україні, сказав: «страждання українського народу в моїх молитвах».

За матеріалами сайту КДАіС

0001_photo/2015/09/06/albania{/gallery}

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Система Orphus