У вересні Святу Землю відвідають тисячі українців

Це пов`язано зі знижками на авіаквитки, які у цей період надають українські авіакомпанії, повідомляє прес-служба Паломницького центру УПЦ.

5 вересня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Андріє-Володимирському приділі кафедрального собору на честь Воскресіння Христовогом м. Києвабув звершений молебень про подорожуючих,що очолив вікарій Київської Митрополії, єпископ Васильківський Миколай.

Богослужіння віслужилипередмасовим паломництвом віруючих УПЦ доІзраїля, яке відбудеться в період з 10 по 17 вересня.

Наприкінцімолебню єпископ Миколай передав учасникам поїздки благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви.Бажаючи присутнім успішної прощі, владика Миколай зокрема сказав: «Ми часто називаємо храм тим місцем, де небо сходитьсяз землею. Таким місцем можна вважати всю Святу Землю. Там молитва сягає Небес просто і без перешкод. Тому я закликаю вас молитись там перед усе про нашу Батьківщину – вона в цей час, як ніколи, потребує наших молитов».

По закінченнібогослужіння, співробітники Паломницького Центру Української Православної Церкви провели для прочан інструктаж щодо порядку організації і про заходи безпеки під час прощі.

За даними Паломницького Центру УПЦ, у період з 10 по 17 вересня Ізраїль відвідають декілька тисяч паломників з України. Це пов`язано зі знижками на авіаквитки, які у цей період надають українські авіакомпанії

Деталі на сайті Паломницького Центру УПЦ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Система Orphus