На Закарпатті запрошують відсвяткувати День незалежності України в горах і з молитвою за мир

До Дня незалежності України з благословення керуючого архієрея Мукачівською єпархієюна Закарпатті 21-24 серпня відбудеться молодіжний зліт під назвою «Молодь за приМИРення»!

Підтримали ініціативу в Зарічевському жіночому монастирі на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини, що на Перечинщині.

Молоді обіцяють відновлення духовних та душевних сил.У таборі звершуватимуть богослужіння, де лунатиме молитва за мир в Україні. Можна буде поспілкуватися із священнослужителями, взяти участь у таїнствах, а такожпіднятися на «Полонину Руна» (1482 м.), де відбудеться молебень за мир в нашій Українській землі.

Орієнтовний графік проведення зльоту:

21 серпня, п’ятниця. Після обіду (15.00-16.00) – збір та розбиття табору неподалік обителі. Знайомство. Вечеря. Екскурсія по монастирю. Спілкування з настоятелькою обителі – ігуменією Варварою (Поп). Участь у Вечірньому богослужінні. Вечірні молитви. Відхід до сну.

22 серпня, субота. Ранкові молитви. Участь у ранковому богослужінні. Сніданок. Тематичні бесіди зі священнослужителями по окремих групах. Обід. Вільний час. Вечірнє богослужіння. Вечеря. Підготовка до таїнств сповіді та причастя для бажаючих.

23 серпня, неділя. Ранкові молитви. Участь у святковому недільному богослужінні. Обід. Участь в благодійній акції «З миром до Вас» (поїздка до Перечинської школи-інтернат, спілкування учасників зльоту з дітьми, тощо). Вечеря. Вогнище. Загальний інтер-актив. Живе спілкування на вільні теми з священниками.

24, серпня, понеділок. Ранкові молитви. Відʼїзд учасників зльоту на «Полонину Руна». Сходження на вершину гори з Високопреосвященнішим Феодором, архієпископом Мукачівським і Ужгородським. Молебень за мир в Україні. Обід. Спілкування учасників зльоту з архієпископом Феодором. Відʼїзд учасників зльоту.

Контактні телефони:099-915-70-07– отець Василій Керецман,095-155-52-88-отець Василій Поп,099-432-42-25-отець Антоній Добош,050-186-53-23-отець Олександр Монич.

За матеріалами сайту Мукачівської єпархії

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Система Orphus