В УПЦ шість нових митрополитів та п’ять архієпископів

17 серпня, у річницю інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври урочисте Богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій у співслужінні 53 архіпастирів із більшості єпархій УПЦ.

Під час богослужіння за заслуги перед Українською Православною Церквою та до свята 1000-ліття преставлення св. рівноап. великого князя Володимира митрополити Хустський і Виноградівський Марк та Тернопільський і Кременецький Сергій були удостоєні права носіння другої панагії.

В сан митрополита були возведені архієпископи: Криворізький і Нікопольський Єфрем, Херсонський і Таврійський Іоанн, Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, Святогірський Арсеній, намісник Свято-Успенської Святогірської Лаври, Горлівський і Слов’янський Митрофан. В сан архієпископа були возведені єпископи: Макарівський Іларій, Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, Роменський і Буринський Іосиф, Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, Сєверодонецький і Старобільський Никодим.

0001_photo/2015/08/17/hirotonia{/gallery}

За матеріалами офіційного сайту УПЦ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Система Orphus