Церква занепокоєна тими, хто пройшов війну на Сході — через моральний стан чоловіків розпадаються сім'ї

Тенденція розлучень, а також проблеми в сім’ях українських військових, які повернулись із зони бойових дій, пов’язані з посттравматичним стресовим розладом у бійців. Про це говорить голова сектора опіки воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій при Військовому відділі УПЦ протоієрей В’ячеслав Яковенко, повідомляє Центр інформації УПЦ.

Усе це наслідки посттравматичного синдрому. Тут може бути і агресія, і непорозуміння між подружжям. Щоб зберегти сім’ю, потрібно знайти себе. Все це пережили «афганці». Деякі й досі переживають. Але їм було важче, адже проблему замовчували, а реабілітацією не займалися, –зазначає отець В’ячеслав.

За його словами, легше подолати посттравматичний стресовий розлад, коли близькі оточують любов’ю.

За даними Науко­во-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних сил України, 80% українських військовослужбовців, задіяних в АТО, внаслідок інтенсивності бойових дій і часу перебування в зоні АТО отримали психологічні травми.

Також, за статистикою, близько 40% шлюбів, укладених в Україні, розпадаються. За кількістю розлучень наша країна займає третє місце в Європі, після Росії та Білорусі.

Джерело: transkarpathianews.net

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Система Orphus