Предстоятель УПЦ розповів в Америці про місію Православної Церкви у сучасному світі

У рамках свого візиту до США Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій 23 липня звершив Божественну літургію в співслужінні Предстоятеля Православної Церкви в Америці, Блаженнішого Митрополита всієї Америки і Канади Тихона та інших архієреїв Православної Церкви в Америці, після чого взяв участь у V пленарному засіданні 18-ого ВсеамериканськогоСобору, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Під час зустрічі з місцевою громадськістю, духовенством та віруючими Православної Церкви в Америці Предстоятель УПЦ виступив з доповіддю, в якій окреслив важливі аспекти місії Православної Церкви в сучасному світі та, зокрема, у Північній Америці та Україні.

Блаженніший Митрополит Онуфрій серед інших назвав: особистий приклад благочестивого, боголюбивого життя місіонера, піднесення церковного життя над ідеологічними та політичними суперечками, зрозумілість церковної молитви народом, яка водночас не зводиться до примітивності, орієнтація на ініціативу мирян та рядових священнослужителів, а також збереження балансу між академічним богослов’ям та молитовним благочестям.

Доповідь викликала велике зацікавлення серед присутніх, по закінченню виступу Предстоятелю УПЦ аплодували стоячи, повідомляє прес-служба УПЦ.

Повністю текст доповіді за посиланням.

Дивіться також відео.

Блаженніший Владика англійською дякує Архієпископу Тихону за запрошення на захід та відзначає роль місіонерської діяльності святого Германа Аляскинського в справі поширення православної віри в Північній Америці.

 

 

«Він прибув не взявши ані грошей, ані скарбів, проте тільки любов до Христа та радість про вічне життя – Євангеліє, – сказав Предстоятель УПЦ. – І він спілкувався з людьми з любов’ю Господньою – він намагався поділитися радістю вічного життя, яку він мав у своєму серці до інших». За словами Первосвятителя УПЦ, саме така проповідь стала запорукою виникнення на Американскому континенті Православної Церкви. «Сьогодні я бачу результат його місії, оскільки в очах всіх присутніх, членів Собору – Христос. Це добрий плід, який принесла місія святого Германа Аляскинського», – підсумував Блаженніший владика Онуфрій.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Ответить

Юмор

Вопрос батюшки воспитанникам воскресной школы:

– Все молитвы заканчиваются словом «Аминь». Что оно значит?

Ответ:

– Ну, это вроде «отправить сообщение».

Архив

Система Orphus